A projekt célja összetett. Egyrészt szeretnénk felhívni a falvak lakosainak a figyelmét arra, hogy globalizált világunkban közös fellépéssel és összefogással tehetünk az éghajlat változásának mérsékléséért, a termőföld védelméért, a környezeti fenntarthatóságért és az élelmiszerbiztonság, a méltányos kereskedelem, a helyi gazdaság, helyi piac védelme érdekében; másrészt ösztönözni a lakosságot arra, hogy megértsék és támogassák a klímaigazságosságot, így járulva hozzá a millenniumi fejlesztési célok eléréséhez.

A projektben az Ausztriai Klímaszövetség, a Reflex Környezetvédő Egyesület és a vidékfejlesztéssel foglalkozó Lengyel Vidék Fórum működik együtt. 

 

A projekt megvalósulását az Európai Unió támogatja.

Jelen weboldal tartalma nem feltétlenül tükrözi az Európai Unió hivatalos álláspontját.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás