Hogyan építhető be a környezet- és éghajlatvédelem, vagy éppen a klímaigazságosság témája a települések helyi eseményeibe, rendezvényeibe? Mit tehet egy közösség helyi szinten a környezetvédelemért? A Reflex Környezetvédő Egyesület és az Éghajlatvédelmi Szövetség egyik alapgondolata az élményalapú szemléletformálás; ennek alapján fejlesztette ki programjait a környezeti téma iránt nyitott közösségek számára. Bábelőadás, színdarab, iskolai foglalkozások, előadások, képzések, gyereksarok, zöld rendezvényszervezési tanácsok...

 

A program iránt érdeklődni a győri Reflex Környezetvédő Egyesületnél (www.reflexegyesulet.hu) vagy az Éghajlatvédelmi Szövetségnél (www.eghajlatvedelmiszovetseg.hu)

A video a Reflex Környezetvédő Egyesület „Méltányos falvak" projektjének keretén belül, az Európai Unió támogatásával készült. A video nem tükrözi az Európai Unió hivatalos álláspontját.

 

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás