A Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia együttműködésében megvalósuló EFOP-program iránt érdeklődő iskolás fiatalokat és pedagógusokat várjuk szeretettel közösségfejlesztő programunkra, melyet 2021. június 8-án, 14-órától rendezünk meg a Reflex Környezetvédő Egyesület pápateszéri oktatóközpontjában (8556 Pápateszér, Farkashegy u. 16.). A rendezvény keretében játékos, szemléletformáló, felkészülést nem igénylő vetélkedőszerű, élményalapú programot szervezünk a teszéri iskola felsőtagozatos tanulói számára.

A program a Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia – HÉT2 - Hit - Hagyomány - Érték - Élmény - Tudás - Természet közösségfejlesztés Pápateszéren és mikrotérségében elnevezésű, EFOP-1.3.7-17-2017-00196 azonosító számú projektjében valósul meg.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás