A Reflex Környezetvédő Egyesület és Pápateszéri Római Katolikus Plébánia sikerrel pályázott az EFOP pályázati kiírására és azon támogatást nyert el HÉT2 - Hit - Hagyomány - Érték - Élmény - Tudás – Természet - közösségfejlesztés Pápateszéren és mikrotérségében című projektjének megvalósítására. A projekt megvalósítása során a projekthez kapcsolódó különféle tevékenységek szakértői feladatainak biztosításához szakértőket kívánunk igénybe venni, ezért ajánlatételi eljárásokat folytatunk le. Az eljárásokhoz kapcsolódó háttérdokumentumokat itt tesszük elérhetővé az ajánlattevők számára.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás