A Reflex Környezetvédő Egyesület a HUMUSZ Szövetséggel közösen a Zöld Óvoda címmel rendelkező, vagy az e címre a közeljövőben pályázó óvodákat segítő programjának keretében újabb Információs Napot szervez a nyugat-dunántúli régióban a Zöld Óvodák hálózatának bővítése érdekében.

Tájékoztatunk minden érdeklődő óvodát arról, hogy 2014. november 3-án, a Nyugat-magyarországi Egyetem Lewinszky Anna Gyakorló Óvodájában (9400 Sopron, Zsilip u. 1-3.) Információs Napot tartunk azon óvodák számára, akik szeretnének megismerkedni a Zöld Óvoda Programmal, illetve akik a Zöld Óvoda, vagy az Örökös Zöld Óvoda címre szeretnének pályázni a közeljövőben.

Az eseményen való részvétel ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött! Regisztrálni az alábbi linkeken lehet:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dE1DeTU5WnlhV1ZJSldubk1wX3JablE6MA#gid=0

A fenti linkekre kattintva további információkat is találhatnak az Információs Napra vonatkozóan.

A jelentkezési határidő: 2014. október 30. (12.00 óra)

Bízunk benne, hogy minél több intézmény fogadja el a meghívásunkat, és minél több intézményi munkatárs tiszteli meg a rendezvényünket!

 

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (zo_meghivo 2. infónap 2.doc)A rendezvény meghívója450 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás