Március végén befejeződött a Reflex Környezetvédő Egyesület tavaly októberben elindult szemléletformálási programja, melyet az Innovációs és Technológiai Minisztérium támogatásával valósított meg.  A „Megelőzni szabad - Fiatalok szemléletformálásával a hulladék-megelőzésért” című program keretében számos színes program valósult meg. Összességében egy tartalmas program sikeres megvalósításán van túl az egyesület. A program végrehajtói bíznak abban, hogy sikerült a fiatalokra hatni, és azok, akik részt vettek a projektben, részesültek annak eredményeiből, a jövőben többet tesznek majd a hulladékok megelőzéséért, hogy együtt egy szebb, tisztább környezetet teremthessünk. A program zárásaként a mellékelt sajtóközleményt juttattuk el a sajtóorgánumokhoz.

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (Sajtóközlemény M3.pdf)Sajtóközlemény M3.pdf309 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás