Az Reflex Környezetvédő Egyesület hulladékos szemléletformáló programjának keretei között egy hulladékos szemléletformálásra alkalmas mintaudvar kialakítását tervezte, ahol interaktív előadásokat, foglalkozásokat valósít meg hulladék megelőzés témájában. A program csúszása miatt ez az elem csak a program befejezési határidejének közelében valósult meg, így az udvari előadásokat iskolákban valósítottuk meg. Felhívást intéztünk a győri járás iskoláihoz, melyben kértük, hogy jelezzék, ha szeretnének az iskolájukban ilyen foglalkozásokat, előadásokat. Több iskola is érdeklődött a program iránt, így március végéig sikerült lebonyolítani a vállalat hat iskolai előadást. A további érdeklődő iskolákba a program befejezése után jutunk el, illetve több iskola jelezte, hogy eljönnének egy-egy előadásra az egyesület irodájának udvarában kialakított bemutatóhelyre is.

 

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás