A Humusz Szövetség 2015-ben is arra kér minden iskolát, hogy ünnepeljük együtt az október 10-i Komposztálás Napját! Ennek keretén belül keresik Magyarország komposztbajnok iskoláját! Ha már komposztáltok az iskolátokban, mutassátok meg, milyen ügyesen végzitek ezt a nemes feladatot, ha még nem: nosza, rajta! Ha szeretnétek tenni valamit környezetetek védelméért, megmutatni, hogy a komposztálás is lehet kreatív és szórakoztató, akkor jelentkezzetek a pályázati felhívásra. A pályázat keretében, ha még nincs, elkészíthetitek, vagy ha van, továbbfejleszthetik már létező komposztpontotokat, kidolgozhattok egy konkrét komposztálási tervet, hozzájárulva az anyagok természetes körfolyamatához, hulladékotok csökkentéséhez. Pályázók köre: Általános, közép – és szakközépiskolai diákok maximum 10 fős csoportja egy pedagógus vezetésével.

 

Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet október 10-ig!

A regisztrációs lap kitöltéséért kattints ide.

Részletek itt olvashatók!

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás