A Humusz Szövetség immár 5. éve hogy hirdeti meg a Komposztálás ünnepnapja pályázatot. Október 10-e, a Komposztálás Ünnepnapja alkalmából minden óvodát arra kérnek, hogy ünnepeljenek velük azzal, hogy indulnak e megmérettetésen! A feladat nemes: a hulladékcsökkentés egyik remek módja a komposztálás, ennek helyi bemutatására hívják a kb. 20 fős vállalkozó (és komposztáló) szellemű óvodás csoportok jelentkezését az ország egész területéről!

 

Jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével lehet október 10-ig!

A regisztrációs lap kitöltéséért kattints ide.

Részletek itt olvashatók!

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás