A Humusz Szövetség Norvég Civil Alap támogatásával megvalósuló országos kampányához kapcsolódva a Reflex Környezetvédő Egyesület Komáromban végez szemléletformálást 2015. május 1-én. A Médiawave Fesztivál kísérőprogramjaként megrendezett Re-design Vándorkiállításhoz kapcsolódó nulla hulladékos esemény fő célja a lakosság szemléletformálása olyan tanácsokkal, mindennapi tippekkel, amelyek a hulladék keletkezésének megelőzését, más megközelítésben az átgondolt fogyasztást és a hulladékszegény életmód terjedését segítik.

 

A Reflex Egyesület munkatársai a komáromi Monostori Erődben felállított Nulla Hulladék standon a szórólapok, kiadványok terjesztése, illetve a személyes tanácsadás mellett bevonja a rendezvény közönségét az újrahasznosított anyagokból készült szabadtéri játékokba is.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás