A Humusz Szövetség meghirdeti óvodás csoportoknak szóló pályázatát, melynek témája az intézmények leselejtezett, régi, megunt, tönkrement játékainak kreatív újragondolása, azok újjávarázsolása egy másik játékká.

A pályázat keretében meg kell alkotni az új játékokat, és az arról készült képeket, valamint hozzájuk tartozó rövid leírást kell beküldeni. A bírálat során figyelembe vett szempontok: kreativitás, szemléletformáló hatás. A maradékanyagok, felesleges tárgyak újrahasználatában elért ötletesség.

 

Első díj: A Humusz Szövetség munkatársai által tartott félnapos kreatív kézműves foglalkozás a nyertes óvodában. A második és harmadik helyezett csoportok szemléletformáló ajándékcsomagban részesülnek.

Beküldési határidő: 2015. április 15.

További információk: http://humusz.hu/jatszdujra , illetve az Ez az email cím védett a spam robotoktól. Bekapcsolt JavaScript szükséges a megtekintéséhez. e-mail címen.

Nagy érdeklődéssel várjuk a beérkező pályaműveket, és mindenkinek jó munkát kívánunk!

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás