A projekt tevékenységeinek végrehajtását nagyban nehezíti a COVID-vírus okozta helyzet. Több programot kellett elhalasztani, de azért sikerült megvalósítani 6 db klubfoglalkozást. A Győri SZC Kossuth Lajos Technikum és Kollégiumban 2021.11.02-én, 2021.11.09-én és 2021.11.16-án tartottunk meg egy-egy foglalkozást. A szintén győri Forrás Waldorf Általános Iskolában 2021.12.07-én és 2021.12.14-én, valamint 2022.01.11-én a győri Torula Művésztér elnevezésű helyszínen szerveztünk további klubfoglalkozásokat. A kétórás időtartamú rendezvényeken a győri természeti értékek iránt érdeklődő fiatalok vettek részt, akik élményszerű közösségfejlesztő program keretében ismerkedhettek meg egy-egy győri városrész természeti értékeivel, illetve a városi zöld területek jelentőségével.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás