A jog halála az, ha nem alkalmazzák. A nem gyakorolt jog ugyanis – ha a hatalom érdeke úgy kívánja - sokkal könnyebben eltűntethető. De itt ennél is nagyobb felelősségről van, hiszen Aarhus követendő irányt mutat. Az Egyezmény végrehajtása nem csak az élhetőbb környezetre adna esélyt, de a nyitott társadalom megvalósulására is: a részvételi demokrácia erősödésére, ellenőrizhető hatalomra, szolgáltató közigazgatásra. Szép új jövő - mi kell még?

A kiadvány megrendelhető az egyesület elérhetőségein, illetve letölthető doc-formátumban.

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (aarhus.doc)Szárba szökkent Aarhus760 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás