A pápateszéri iskola fiataljait és pedagógusait láttuk vendégül közösségfejlesztő programunkon, melyet 2019. szeptember 20-án, 14-órától rendezünk meg a Reflex farkashegyi oktatóközpontjában. Az esemény a Pápateszéri Általános Iskola által szervezett autómentes naphoz kapcsolódott. Az autómentes nap alkalmából szervezett kerékpáros túra egyik állomásaként az iskola tanulói és pedagógusai ellátogattak a Reflex Egyesület farkashegyi oktatóközpontjába. A közösségfejlesztő programunk során főzőklub keretében ezúttal több mint 20 kürtőskalácsot készítettünk a gyerekekkel közösen.

A közös sütés mellett játékos közösségépítő feladatokat is adtunk a résztvevőknek. A program a Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia – HÉT2 - Hit - Hagyomány - Érték - Élmény - Tudás - Természet közösségfejlesztés Pápateszéren és mikrotérségében elnevezésű, EFOP-1.3.7-17-2017-00196 azonosító számú projektjében valósul meg. Az eseményről készült fényképekből válogatunk az alábbiakban:

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás