A Reflex Környezetvédő Egyesületet 2019 nyarán kereste meg az Expodom Kft. azzal, hogy egy sátrat adományozna munkánk megsegítésére. Egyesületünk nagy örömmel fogadta el a gyorsan összecsukható sátrakat értékesítő cég értékes adományát. A Reflex már az 1990-es évek elején felismerte, hogy a lakosság hatósági úton nem mindig kap kellő támogatást környezeti ügyei gyors megoldásához. Ezért tartozik a mai napig is egyesületünk kiemelt tevékenységei közé a környezeti tanácsadás, melynek köszönhetően a szakmai tudásunk, tapasztalatunk, a rendelkezésünkre álló információk, adatok átadásával a hozzánk fordulók kellően tájékozottá válhatnak. Tanácsadó irodánk nem csupán személyesen érhető el, hanem telefonon, e-mailben, a közösségi média felületein is, illetve a tanácsadó tevékenységeink gyakran kapcsolódnak irodán kívüli rendezvényekhez. A folyamatos irodai tanácsadó szolgálat mellett többször települünk ki sátrainkkal, kiadványainkkal egy-egy partnerünk rendezvényére, vagy különböző fesztiválokra. Ezért is jelent sokat számunkra az új, adományként kapott sátor.

A kitelepüléseknél nélkülözhetetlen a praktikusan használható, gyorsan összeállítható és elbontható sátor. Szeretnénk köszönetünket kifejezni az Expodom Kft.-nek azért, hogy munkánkat a jövőben az általa felajánlott rendezvénysátor segítségével tehetjük könnyebbé és eredményesebbé.

 

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás