A Reflex Egyesület ismét egy régi, meghatározó tagját vesztette el a napokban. A Szigetközi Tájvédelmi Körzet őrkerületvezetője amellett, hogy az egyesület aktív tagja volt, évtizedek óta segítette a Reflex szakmai munkáját. A nemzetközileg is elismert lepke-szakértő támogatta a Szigetközt sújtó - Duna-elterelés okozta - természeti katasztrófa mérsékelésére irányuló erőfeszítéseinket, tanösvényt építettünk vele, segített elkészíteni a Szigetközi Tájvédelmi Körzet kezelési tervét és még számos természetvédelmi projekt kapcsán dolgoztunk vele együtt. Még önkormányzati képviselő jelöltünk is volt az 1998-as helyhatósági választásokon. A szigetköz szerelmeseként, és szenvedélyes, kiváló természetfotósként végigfényképezte szűkebb pátriája természeti értékeit. Ezekről saját honlapot is működtetett, ahol közzétett minden - a Szigetközről szóló - információt, híreket, és persze a saját fotóit is. Közösségi oldalát szinte naponta frissítette egy-egy újabb érdekes, gyönyörű fényképpel. Egészen 2019. február 19-ig. Horváth Gyula János barátunk ekkor hunyt el, 58 évesen. Emlékét egyesületünk örökké megőrzi.

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás