Egyik Európai Uniós pályázati programunk keretén belül bíztuk meg a Kajárpéci Vízirevüt, hogy készítsen el, és néhány helyszínen mutasson be egy ökológiai szemléletformáló színdarabot. Az „Ökológiai Meztéllábnyom” címet viselő mű ősbemutatója a Reflex által Komáromban megszervezett Zöld OT-n volt. A bemutatóról felvétel készült, ami a napokban került fel a Reflex Egyesület youtube-videócsatornájára, hogy azok is megtekinthessék, akik nem tudtak részt venni a komáromi találkozón.

 A videó elérhető az alábbi linken:

Kajárpéci vízirevü: Ökológiai Meztéllábnyom

 

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás