A Reflex alapítványa, a Magyarország Természeti és Kulturális Örökségéért Alapítvány meghívta Pápateszérre Sebő Ferencet és zenésztársait 2014. június 14-én (szombat) estére egy táncházi hangulatú koncertre. A koncert helyszíne a helyi kultúrház lesz. Sebő Ferenc, aki elfogadta a meghívást, társaival együtt részt vett a 70-es években a pápateszéri vízimalmok felmérésében. A rendezvényre a belépés ingyenes, ám a részvételt előzetes regisztrációval előre kell jelezni.

 

SEBŐ koncert és bemutató táncház

Időpont: 2014. június 14. (szombat) 19:00
Helyszín: Pápateszér, Művelődési Ház

Közreműködik: Sebő Ferenc - Kossuth-díjas, Barvich Iván, Perger László, Soós Réka, Tímár Sára, Tanai Péter (bőgő)
Táncot tanít: Vida Anna és Hujber András

A részvételi szándékot az alábbi űrlap kitöltésével lehet előre jelezni:

http://motka.gyor.hu/regisztracio/

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás