Egyesületünk a programok lebonyolításához és a működési költségeinek fedezésére elsősorban állami alapokból, illetve külföldi forrásokból, pályázatok útján szerzi a pénzt. Az alábbiakban felsorolásszerűen tesszük közzé azon hazai és nemzetközi szervezetek, intézmények nevét, melyek a Reflex Környezetvédő Egyesületet a több mint 25 éves fennállása alatt anyagi támogatásban részesítették. Legfőbb támogatóink mellett köszönetet mondunk azoknak a magánszemélyeknek is, akik névvel, vagy név nélkül kisebb-nagyobb felajánlásaikkal támogatták az Egyesületet.

 

Hazai támogatók:

 

Nemzeti Civil Alap – NCA, később NEA

Magyar Országgyűlés

Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium és jogutódjai

Gazdasági és Közlekedési Minisztérium

Ifjúsági, Szociális és Családügyi Minisztérium

Soros Alapítvány

Ökotárs Alapítvány

Energia Központ Kht.

Nyugat-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség

REC – Regionális Környezetvédelmi Központ

 

Nemzetközi támogatók:

 

Holland Kormány

Angol Kormány

Európai Unió

Millieu Kontakt Oost Europa

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás