A Reflex Környezetvédő Egyesület a „Fogyókúrán a kuka - Hulladékmegelőzés- és újrahasznosítás a győri járásban” címmel futó programjának keretében összeállított egy előadási anyagot azoknak a pedagógusoknak, akik a tanórán, vagy tanórán kívül, szakkör, vagy egyéb foglalkozás keretében a háztartási hulladékok csökkentésének lehetőségit szeretnék feldolgozni. Az elsősorban a papír frakcióval foglalkozó előadási anyagot mindenki számára elérhetővé tesszük itt a honlapunkon, hogy ezzel is megkönnyítsük a pedagógusok munkáját. Reményeink szerint az összeállítás segítségükre lesz témafeldolgozó programok, hulladékos akciónapok, vagy akcióhét megvalósításában.

 

 Kuka-fogyókúra - a háztartási hulladékok csökkentése (előadási anyag)

 

A projekt a Földművelésügyi Minisztérium támogatásával valósult meg.

www.szelektalok.hu

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (KukaFogyókúraPOWER-OKÉ.ppt)Kuka fogyokúra4855 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás