Egyesületünk a Miniszterelnökség által biztosított forrásból a Nemzeti Együttműködési Alap Kollégiumainak a 2021. évre vonatkozó „Civil szervezetek működésének biztosítására vagy szakmai programjának megvalósítására és működésének biztosítására fordítható összevont támogatás 2021.” című pályázati kiírásán támogatást nyert el a környezeti tanácsadó tevékenységének segítésére. A támogatás kezelője a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. A támogatásnak köszönhetően a Reflex Környezetvédő Egyesület győri, központi irodájában (9024 Győr, Bartók B. út 7.) várjuk személyesen az ügyfeleket, továbbá telefonon (96-316-192), illetve e-mailben (Ez az email cím védett a spam robotoktól. Bekapcsolt JavaScript szükséges a megtekintéséhez.) is állunk rendelkezésére a környezeti problémával hozzánk fordulóknak. Tanácsadó szolgálatunk az év minden munkanapján 9 és 16 óra között fogadja a megkereséseket.

 

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás