Az idei évben is megrendezik a Pápateszéri Élő Betlehemes Játékot. Ez a most már hagyományosnak mondható rendezvény 9. lesz a sorban. A betlehemes játék valószínűleg egyedülálló az egész országban, mind a helyszín, mind a közel 40 szereplőt és élő állatokat is felvonultató előadást illetően. A rendezvény megvalósulását a Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia közös EFOP-pályázata is segíti. Az idei évben a Pápateszéri Élő Betlehemes Játék december 22-én (szombaton) 17.00 órakor lesz.

Az előadás után az elmúlt évhez hasonlóan most is lenne egy szeretetvendégség, amelyen adományokat gyűjtenek. A tavalyi évben a Zsörki kápolna tetőfelújítására közel 90 ezer forint gyűlt össze, amelyet a nyáron felhasználtak a felújítás költségeire. A kápolna külső felújítása a 2019-es évben folytatódna, ennek költségeihez járulna hozzá az idei gyűjtés. A szervezők várják az önkéntesek jelentkezését és aktív részvételét a vendéglátás lebonyolításában, és természetesen szeretetvendégséghez is várják sütemények, borok felajánlását.

 

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás