Nem, nem az! A Reflex Környezetvédő Egyesület 2017. április elsejére, a bolondozás napjára hirdet önkéntes munkanapot a Bakonyalján található oktatóközpontjában. Szeretettel várunk mindenkit, aki pihenőnapját feláldozva segítene a szezon kezdetére szebbé, jobbá tenni a pápateszéri Reflex-házat és a hozzá tartozó területet. Bőven lehet válogatni a munkák között. Takaríthatsz a házban (ablakpucolás, porszívózás, felmosás, törölgetés jöhet szóba), festhetsz, mázolhatsz a szabadban (karám, kerti padok és asztalok), kerékpárokat moshatsz és javíthatsz, rendet rakhatsz a kerékpár tárolóban, illetve fát vághatsz/gyűjthetsz a saját akácerdőnkből. Pihenésképpen vetítettképes előadásokat tekinthetsz meg a Reflex Egyesület elmúlt 30 évéről.

A munkát egy napra szervezzük, de a távolabbról érkezők, vagy akik kedvet éreznek hozzá, már az előző vagy a következő napot is ott tölthetik. Az utazást egyénileg kell megoldani. A pénteki és/vagy szombati szállásigényt előre jelezni szükséges. Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdj0H3C3zUBnHFnDrVc0oF2J4cXn5mDnuoxR3ce0vNi623KDA/viewform?usp=send_form

Szeretettel várunk Téged, családodat és barátaidat Pápateszéren, az erdei iskolaként is funkcionáló Reflex-házban!

Bolond lennél, ha kihagynád ezt a nagyszerű alkalmat!

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás