A Reflex Környezetvédő Egyesület új honlapot hozott létre annak érdekében, hogy erősítse a győri lakosok zöldfelület-tudatosságát. A gazdag tartalommal bíró honlapon olyan információk találhatók a városi fákról, mint a fák értéke, annak kiszámítása, hogyan védhetjük meg azokat közösségben, a fák kezeléséről, pótlásáról. Bemutatja a települési zöldfelületekhez kapcsolódó jó példákat. Továbbá egy térképet is tartalmaz, mely folyamatos feltöltés, fejlesztés mellett mutatja a városban található zöldterületi értékeket. A honlap a fasvaros.hu címen érhető el. A honlap a Reflex Környezetvédő Egyesület „Közösségben a városi fákért” elnevezésű programjának keretében készült el.

A program az Agrárminisztérium Zöld Forrás programja támogatásával valósul meg.

PTKF/ 543/ 2018.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás