A Reflex elnökének 1990. június 3-án kelt levele konstruktív együttműködést ajánl a környezetvédelmi tárca vezetésének. A minisztérium területi szerveinek átszervezése mellett a győri vízügyi szakközépiskola környezetgazdálkodási technikummá alakítása és egy győri környezetvédelmi oktatóközpont létrehozása szerepel a levélben.

A környezetvédelmi miniszterhez intézett levelet megelőzte a Reflex és a Mayer iskola közötti együttműködési megállapodás,  valamint az e tárgyban Balogh József városi tanácselnöknek 1990. márciusi keltezéssel írt levél. Érdekesség, hogy az 1989-es rendszerváltás következtében már az Antall kormány miniszterének ír a Reflex elnöke, ám még az őszi önkormányzati választások előtt vagyunk, tehát Győr város tanácsa élén még Balogh József tanácselnök áll.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás