A Reflex Győr-Sopron Megyei Környezetvédők Egyesületét 1987 március 11-én kelt határozatában 47. sorszám alatt vette nyilvántartásba Győr megyei Városi Tanács VB. Igazgatási Osztálya. mint a mellékelt határozatban olvasható, Bálint Csaba 1986. december 16-án kelt levelében jelentette be, hogy a megyei környezetvédők egyesület létrehozásának szervezőmunkáját megkezdi. Az egyesület 1987. február 16-án alakult meg 12 személy jelenlétében.Az egyesület alapító elnöke Bálint Csaba.

E határozat alapján  a Győr-Sopron Megyei Bíróság 1989 szeptember 21-én keltezett végzéssel, 60.261/1989 számon vette nyilvántartásba a Reflex Környezetvédő Egyesületet . A képviselő ekkor már N. Magyar Tibor elnök és dr. Kalas György elnökhelyettes.

A Győr-Sopron Megyei Bíróság kilenc hónappal később, 1990. június 18-án  keltezett végzésében az egyesület új képviselői: Bálint Csaba elnök, valamint dr. Alexay Zoltán, Enyingi Tibor, Lajtmann József, Zöld Péter és Szűcs Gábor elnökségi tagok.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás