A „Fogyókúrán a kuka - Hulladékmegelőzés- és újrahasznosítás a győri járásban” elnevezésű projekt keretében tavaly novemberben rajzpályázatot hirdettünk az érintett általános iskoláknak. Az így gyűjtünk mi” c. rajzpályázatra érkezett (több mint 300 darab) rajzból január végén szakmai zsüri választotta ki azokat a rajzokat, amelyek a most megjelent rajzfüzetek előlapját illetve hátoldalát díszítik. A rajzfüzet címlap belsején az alkotókat tüntetjük fel – míg a hátsó borítójának belsején a papírfelhasználás csökkentését célzó megelőzési tanácsokat küldünk a gyerekeknek.

Az újrapapírra nyomatott rajzfüzetek egy részét az alkotók jutalomként kapják, nagyobb részét pedig az érintett iskolák között osztjuk szét (így segítve az iskolai papírgyűjtések díjazását).

Kiadó: Reflex  Környezetvédő Egyesület, Győr

Nyomta: a Palatia Nyomda, Győr - 4000 példányban

 

A füzetke megjelentetését az FM-LSZF/2017-01 pályázati kiírás támogatta. 

A projekt a Földművelésügyi Minisztérium támogatásával valósult meg.

www.szelektalok.hu

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás