A Reflex Környezetvédő Egyesület három alakalomból álló iskolai szakkört szervezett a győri Móricz Zsigmond Általános Iskola felső tagozatos tanulói számára. Az energiahatékonysággal, az energiatakarékossággal, valamint a megújuló energiák hasznosításával foglalkozó, játékos, élményalapú szakköri foglalkozásokat 2021. október elejétől rendezzük meg a Móricz Iskolában. A 2021.10.05.-én, 2021.10.07.-én, valamint a 2021.10.12.-én megtartott másfél órás időtartamú foglalkozásokat a tanórák után, 13.30 és 15 óra között tartottuk meg.

A program a Reflex Környezetvédő Egyesület - Légből kapott energia - energiatudatos gondolkodást és életmódot elősegítő program elnevezésű, KEHOP-5.4.1-16-2016-00573 azonosító számú projektjében valósult meg.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás