A jogszabályok folyamatos és nagymértékű változása is szükségessé tette, hogy átdolgozzuk a Reflex kiadásában korábban már megjelent nyugat-dunántúli üvegzsebkönyv című brosúrát. Az aktív és passzív információs jogok témáját számos iratmintával feldolgozó, ingyenes kiadványból az állampolgárok megismerhetik a közérdekű adatok fogalmát, beszerzésük módját, illetve a közhivatalokat az adatnyilvánossággal kapcsolatosan terhelő közzétételi kötelezettségeket. A civilkontroll erősítését célzó Nyugat-dunántúli Üvegzsebkönyv most az Ökológiai Stúdió Alapítvány gondozásában született újjá.  Kalas György, a brosúra szerzője 2014. március 4-én sajtótájékoztatón mutatta be a nyilvánosságnak az új brosúrát.

 

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás