Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy az Ökológiai Stúdió Alapítvány 2021. szeptember 1- 2022. május 30. között a Reflex irodájában rendszeres környezetvédelmi tanácsadást tart. A járványhelyzet miatt a személyes találkozó pontos időpontját kérjük az Alapítvánnyal előzetesen egyeztetni  (Tel: 96/ 805 206). A kapcsolatfelvételben egyesületünk is segít,- de a Jogsegélyszolgálat közvetlenül, elektronikusan is fogadja a megkereséseket: Ez az email cím védett a spam robotoktól. Bekapcsolt JavaScript szükséges a megtekintéséhez.. A fogadóórák ideje várhatóan minden hó első és harmadik csütörtök 14 – 16 óra között  (az esetleges időpont változásokat a Kisalföldben jelezzük). A fogadóórák helyszíne: Reflex Környezetvédő Egyesület (Győr, Bartók út 7.). A programot támogatja az  AM PTKF/403/2021

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás