Az épület befejezése bizonytalanná vált. Amellett, hogy tovább folytattuk a forráskeresést, felmerült az értékesítés gondolata is. Aztán 2004-ben a Soros Alapítványhoz benyújtott pályázatunk végre sikerre vezetett, s így újabb pénzügyi forrásokhoz jutottunk. Ennek segítségével hosszú kényszerű szünet után folytathattuk az elkezdett munkálatokat, és lehetőségünk nyílt a szükséges befejező munkák elvégzésére.

 

 

 

A REFLEX Pápateszér, Farkashegy 16. szám alatti, 901-es helyrajzi számú ingatlanán a 4/495/1997. számú építési engedély alapján a felépített Ökológiai Központ 2006. május 23.-án megkapta a jogerős, végleges üzemeltetési engedélyt.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás