A Reflex Környezetvédő Egyesület Pápateszéren található oktatóközpontjába szervezte osztálykirándulását a pápai Vajda Márta Óvoda, Általános Iskola Készségfejlesztő Szakiskola és EGYMI 2. és 3. osztálya. Az egynapos esemény tartalmas eltöltéséhez két foglalkozást is kértek tőlünk, amelyeket úgy próbáltunk alakítani, hogy azok a minket körülvevő világ sokszínűségének fontosságára hívjuk fel a figyelmet. A gyerekek örömmel vettek részt a játékos kincskeresésen és az alkotó foglalkozáson is, ahol darázs-garázst készítettek. A 2026. május 4-i program az „Otthonunk a természet: Ismerd! Szeresd! Védd!” elnevezésű KEHOP projekt támogatásával valósult meg.





















