A Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikumban az idei tanévben is megrendezték a „Fenntarthatósági témanapot”, melynek kapcsán felkérték a Reflexet előadások, foglalkozások megtartására. Elfogadva a felkérést, egyesületünk munkatársai 2026. április 21-én két osztály részére szervezett interaktív foglalkozással egybekötött előadást. Az előadás központi témája a biodiverzitás volt. A tanulók a frissen megszerzett tudásukról totó kitöltésével adtak számot, majd ugyancsak ehhez a témához kapcsolódva, a városi zöldterületekről szóló szituációs játékot is kipróbáltak. Az előadások az „Otthonunk a természet: Ismerd! Szeresd! Védd!” elnevezésű KEHOP projekt keretében valósult meg.





















