A „Fogyókúrán a kuka - Hulladékmegelőzés- és újrahasznosítás a győri járásban” elnevezésű programunk keretében egy újabb előadási anyagot állítottunk össze a pedagógusok számára a papír(hulladékok) témájának tanórán, vagy tanórán kívül, szakkör, vagy egyéb foglalkozás keretében történő feldolgozhatóságát segítendő. A Kuka-fogyókúra 2 - a papírhulladékok csökkentése című előadási anyag, mely mindenki számára szabadon felhasználható hulladékos akciónapok, vagy akcióhét megvalósításához is segítséget nyújthat. Honlapunkról ingyenesen letölthető.

 

Kuka-fogyókúra 2 - a papírhulladékok csökkentése (előadási anyag)

A projekt a Földművelésügyi Minisztérium támogatásával valósult meg.

www.szelektalok.hu

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (KukaPApír-POWER-OKÉ 2.ppt)Kukafogyókúra 2 - Papírhulladék5095 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás