A folyamatban lévő és a már tervezhető programokról egyeztettek munkatársaink, valamint a projektekben közreműködő civil szervezetek képviselői a Reflex irodájában. Számos feladat között szó esett a vizes pályázatokban vállalt, következő hónapokra eső tennivalókról. Így a szemléletformálásról (iskolai előadások, terepi foglalkozások, győrszentiváni és pápateszéri vetélkedő), a szakmai elvárásokról (levéltári kutatás, egyeztetés, szakmai konzultáció), illetve a nyilvánosság felé történő kommunikációs tevékenységekről (vizes kiadvány előkészítése, havi hírlevél és kiállítás összeállítása, sajtótájékoztató megrendezése).

 

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás