A Reflex Egyesület képviselői is meghívást kaptak a „Történeti tájak - vizes élőhelyek: régészet, környezettörténet, tájvédelem" című, kiállítással színesített, szakmai rendezvényre. A CEU Kulturális Örökség Tanulmányok Mesterszak és az Archaeolingua előadássorozat záróeseménye, magas szintű előadásai a Reflex vizes témáihoz (egykori vízgazdálkodás, patakmalmok működtetése, vizes élőhelyek fenntarthatósága, stb.) sok hasznos információt adott. Munkáink fontosságát igazolták a Szent István Egyetem, a Közép-európai Egyetem és a Károli Gáspár Református Egyetem munkatáraival való párbeszéd.

 

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás