Láng István, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, egykori főtitkára 85. évében elhunyt. A Magyar UNESCO Bizottság, az Országos Környezetvédelmi Tanács, a Magyar Természetvédők Szövetsége, a Magyar Filatéliai Tudományos Társaság és a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület tiszteletbeli elnökét január 6-án kisérték rokonai, barátai, ismerősei és tisztelői utolsó útjára a budapesti Fiumei úti Sírkertben. A zöld civil mozgalom számos szervezetének munkatársai mellett a Reflex Egyesület tagjai is részt vettek a Széchenyi-díjas professzor búcsúztatásán. Pista bácsival a Duna és a Szigetköz védelmezőinek egyik utolsó „mohikánját" vesztettük el (Reflex).

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás