Decemberben Budapesten a WWF Alapítvány irodájában találkoztak egy műhelynap erejéig a civil vízgazdálkodási munkacsoport szervezeteinek képviselői. Sok aktuális téma került napirendre, hogy néhányat említsünk: VGT tanácsok üléseinek tapasztalatai, az Árvízi Kockázatkezelési és a Környezet és Energiahatékonysági Operatív Programok, tanulmányok állása, a közreműködés, véleményezés lehetőségei, a véglegesített VGT-2 dokumentum tartalma, a Nemzeti Vízstratégia előterjesztése.

 

A munkacsoport ülésén részt vettek az Élő Tiszáért Szövetség, a Magyar Madártani Egyesület, a Magyarország Természeti és Kulturális Örökségéért Alapítvány, a Nők a Balatonért Egyesület, a Reflex Környezetvédő Egyesület, valamint a házigazda WWF Magyarország Alapítvány munkatársai.

Év végi elfoglaltság miatt nem tudott a megbeszélésen részt venni a Csemete Egyesület, a Dráva Szövetség, a Gaja Egyesület, a Holocén Egyesület, a Magosfa Alapítvány és a Pécsi Zöld Kör.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás