Évtizedes hagyomány a Bakony növény- és állatvilágának, vizeinek és földtani értékeinek egy-egy pillanatát bemutató vándor fotókiállítás megnyitója. A természeti sokszínűséget a fotóstáborunkban résztvevők sokszínű képeivel mutattuk be a pápateszéri polgármesteri hivatal dísztermében. A legszínesebb Reflexes rendezvényt Nagy Péter, a Reflex munkatársa és Kerekes Zoltán helyi plébános nyitotta meg a szépszámú vendég, érdeklődő, látogató részére. A kiállítás anyaga a korábbi éveknek megfelelően, az ősztől tovább utazik (Budapest, Győr, Székesfehérvár).

 

A kiállítás képeiből ízelítő található a: http://reflexegyesulet.hu/index.php/724-x-papateszeri-termeszetfotos-tabor írásban.

 

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás