A Reflex Környezetvédő Egyesület a nyolcvanas évek közepétől küzd a környezettudatos társadalom kialakításáért. Környezetvédelmi tanácsadó irodánk szolgáltatásai (általános környezetvédelmi, jogi, energia és egyéb témakörben), internetes oldalaink, szerteágazó programjaink, médiamunkánk, szervezett kampányaink, oktatómunkánk, népszerű kiadványaink egyre közelebb juttatnak célunk eléréséhez. Kérjük, ha egyetértesz céljainkkal, támogass minket Te is! Ha valamelyik kezdeményezésünket, programunkat szimpatikusnak találod, segítsd azok megvalósulását kisebb vagy nagyobb adományokkal! Tárgyi eszközöket, és anyagi jellegű felajánlásokat is szívesen fogadunk.

Támogatásodat előre is köszönjük!

Számlaszámunk: 11737007-20206734

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás