Március 30-ig látható a győri Petőfi Sándor Művelődési Házban egyesületünk 6. pápateszéri természetfotós táborának kiállítása. A kamarakiállítást március 4-én, pénteken számos érdeklődő jelenlétében Horváth Ferenc a Reflex elnöke, Szabó Béla a természetfotós tábor szakmai vezetője és Nagy Péter a tábor szervezője és ötletgazdája nyitották meg.

 

 
Kiállítók: Friedreich Lilla, Ludvig Attila, Majer Flóra, Nagy Zsófia, Novák Edina, Pálvalvi Dóra, Petrányi Bálint, Pukhammer Ramóna, Szabó Anikó, Szabó Béla Szakács Ervin, Szente Szimonetta, Tátrai Attila.
A megnyitóhoz kapcsolódóan a művelődési ház színháztermében levetítették Szabó Anikó zenés diaporáma összeálítását, amely a kiállított képek készítésének körülményeit (werkfotók), illetve a táborban készült további felvételeket mutatja be. Az összeállítás letölthető innen. A kiállítás megnyitóján készült képekitt láthatók. A megnyitón elhangzott beszédek itt hallhatók.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás