Az „Így gyűjtünk mi” című felhívásunkra több mint 300 rajz és montázs érkezett be, melyek szakmai zsűrizése a közelmúltban megtörtént. A legjobban sikerült rajzokat eredetileg a pályázati programunk keretében készülő füzetborítókon terveztük megjelentetni, de projekten kívül két külön molinót is készítettünk, mert csak így tudtunk „helyet adni” a sok szép rajz közül kiválasztottaknak (így összesen 26 rajzot tudtunk „közzétenni”). Hangsúlyozzuk, hogy ez nem verseny volt és ennél több rajzot is szerettünk volna megmutatni (további molinók megjelentetését is tervezzük). A legjobb rajzokból kiállított molinókat kívánságra, egy-egy hetes időbeosztással kérésre az iskoláknak szívesen kikölcsönözzük, illetve azok nyomtatható változatát elérhetővé tesszük itt, a honlapunkon is.

A zsűri az alábbi tanulók rajzait értékelte a legjobbaknak, melyeket megjelentettük a füzetborítón, illetve a molinókon:

Győrladaméri Községi Általános Iskola:

-         Adorján Flóra

-         Várnagy Viktória

-         Szabó Gergely Gábor

Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola:

-         Müller Maja

-         Horváth Liza

-         Svidró Alma

-         Csordás Dóra

-         Győri Izabella

Győri Móricz Zsigmond Általános Iskola:

-         Harta Szonja

-         Nagy Eszter

-         Tóth Eszter

Enesei Általános Iskola:

-         Gajer Áron

-         Pethő Roberta

Péterfy Sándor Evangélikus Iskola:

-         Tóth Zsófia

-         Tóth Tamara

-         Gombás Alíz

Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola:

-         Fajkusz Viktória

Győri Tulipános Általános Iskola:

-         Tóth Emma Ágnes

Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola:

-         Takács Kíra

-         Kovács Fanni

Öttevényi Általános Iskola:

-         Molnár Kitti Virág

Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola:

-         Susánszki Hanna

Apor Vilmos Római Katolikus Általános Iskola:

-         Fonyó Johanna

-         Petróczi Petra

-         Tumpek Flóra

-         Szilvágy Borbála

A legjobban szereplő tanulók részére névre szóló okleveleket állítottunk ki és részükre 5-5 darab, a saját alkotásaikkal is díszített rajzfüzetet ajánlunk fel. Ígéretünkhöz híven a többi, rajzot beküldő gyermeknek is szeretnénk 1-1 füzetet küldeni, az iskolájuk számára pedig (a tavaszi papírgyűjtés díjazásához) külön füzetcsomagokat is felajánlunk. Az okleveleket illetve a felajánlott ajándék füzeteket kipostázzuk, illetve iskolájukba eljuttatjuk.

Ezúton ismét megköszönjük, hogy a győri járás iskoláinak tanulói ilyen szép számban küldtek be színvonalas rajzokat az Földművelésügyi Minisztérium által támogatott hulladékos szemléletformáló projektünkhöz.

A projekt a Földművelésügyi Minisztérium támogatásával valósult meg.

www.szelektalok.hu

 

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (rajzok_molino_1 hl.pdf)molinó11046 kB
Fájl letöltése (rajzok_molino_2 hl.pdf)molinó 2941 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás