Természeti kincskeresésre hívja a Reflex Környezetvédő Egyesület civil- és médiapartnereivel a győrieket. Győr csodálatos természeti környezetben fekszik, a köztudatban a város mégis inkább iparáról, épített örökségéről vagy kulturális értékeiről ismert. A kampány keretében szeretnék elérni, hogy a város természeti értékei, legyen szó egy fáról, vízparti élőhelyről vagy egy rejtett vadvirágos rétről, ismertebbek legyenek.

A kincskeresés első lépéseként javaslatokat várnak a győr természeti értékeire. Javaslatot bárki tehet a következő űrlap kitöltésével:

A győri természeti kincskereső az Európai Unió támogatásával a Győri Helyi Közösségi Fejlesztési Stratégia Mutasd meg magad intézkedésének támogatásával a Reflex Környezetvédő Egyesület Környezet - Élmény - Közösség projektjében valósul meg.