Kellemetlen kapcsolatba kerültünk a vízzel. A környezeti tanácsadó irodánk - a felette lévő lakásban történt csőtörés miatt - beázott. Az átvizesedett plafon balesetveszélyes lett, a hulló nedves vakolatot menthetetlenül javítani kellett. S ha már erre kényszerültünk, hogy javítsuk, „ha már lúd, akkor legyen kövér" elven, neki álltunk az iroda teljes felújításának. 

Sokmázsányi dokumentum, polcok, bútorok, eszközök rakodása, a vakolat javítása, festése, parketta cseréje, világítótestek felújítása, falburkolat cseréje, újrapolcozás, takarítás, visszapakolás és miegymás szépítő feladat készült/készül kétkezi munkával.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás