Most készülnek a minisztériumokban azok a tervek, melyek alapján 2014-2020 között elköltjük az EU-ból érkező fejlesztési forrásokat. Ezek a fejlesztések nemcsak hazánk, hanem az egész közép-kelet-európai térség, így a Kárpát-medence egészének fejlődését is meghatározzák. A Reflex Környezetvédő Egyesület ezért egy magyar-szlovák határon átnyúló együttműködés keretében összegyűjtötte az uniós forrásokkal kapcsolatos eddigi munkáját, valamint információkkal látja el a civil szervezeteket, hogy felkészülten vágjanak neki az új pályázati ciklusnak.

A sajtóközleményünket a mellékletben olvashatja:

 

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (HUSKSajtóközlemény okt17.doc)HUSKSajtóközlemény okt17.doc384 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás