Kicsi vagyok, fára mászok és messzire ellátok: közösségi energiát kívánok! Tudtad, hogy 2020-tól már csak nagyon kicsi energiafogyasztású épületek építhetők itthon is? Szeretnéd látni, mit tud egy passzívház, mikor és hogyan érdemes hőszivattyút, napkollektort vagy éppen tömegkályhát telepíteni? Kíváncsi vagy rá, hogy hogyan és mennyiből lehet szalmabála-szigetelésű vagy - falú a házad? Szeretnél hazai és nemzetközi energiatakarékossági és megújuló energiás jó példákról többet megtudni?

 

Az Éghajlatvédelmi Szövetség és a Reflex Egyesület győrköcős zöld programjainak egy központi témája 2015-ben a közösségi energia. Az Győrkőc Ökoligetének elején akár személyesen is tájékozódhatsz, de a kapcsolódó honlapon még több hasznos információt találtok: http://www.mtvsz.hu/kozossegi_energia

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás