A Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia együttműködésében megvalósuló EFOP-program iránt érdeklődőket, a PÁPATESZÉRI MALOM KÖR tagjait vártuk szeretettel közösségfejlesztő programunkra, melyet 2020. szeptember 12-én, 10.00 - 14.00 óra között rendeztünk Bakonyszücsön és térségében. Bakonyszücs Község Önkormányzatának és az EFOP programunk keretében létrejött Pápateszéri Molnár Céh Egyesület bevonásával gyalogtúrát szerveztünk az Eigner malomhoz, Nagy Péter vezetésével. A túra elején a bakonyszücsi tájházat, a végén Holczinger Béla helytörténeti gyűjteményét tekintettük meg. Nagy Péter az Eigner malomnál rövid ismertetőt tartott a 25 pápateszéri patakmalomról és a molnárcsaládokról.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás