A Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia együttműködésében megvalósuló EFOP-program eseményeinek bázisa a Reflex Környezetvédő Egyesület pápateszéri oktatóközpontja (8556 Pápateszér, Farkashegy u. 16.) volt. A 2020 júliusában és augusztus elején megvalósuló programon a helyi és a térség iskoláinak diákjai vettek részt. A programokat a Reflex munkatársai és önkéntesei valamint helyi pedagógusok irányították.

 

A hét programjai voltak:

- Ismerkedés, közösségfejlesztő játékok és helyi kirándulás;

- Kerékpáros kirándulás, közlekedés környezettudatosan;

- Beszélgetés a patakmalmokról és a molnárok életéről, kirándulás a Bögi malomba;

- Bakancsos túra a Bakonyban a Likas-kőhöz és a Pápalátó kőhöz;

- Labdajátékok: röplabda, foci és kidobós;

- Kirándulás a Grófi fürdőhöz.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás