A Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia együttműködésében megvalósuló EFOP-program keretében szeretettel várunk minden érdeklődőt a pápateszéri fiatalokból álló színjátszó kör bemutató előadásaira. A három bemutató előadás közül az egyik a pápateszéri Esterházy Óvoda sportcsarnokában (8556 Pápateszér, Petőfi u. 39.), 2022. február 20-án (vasárnap) 15:00 órakor, a másik kettő előadás a pápai Arany Griff Hotel területén található pinceszínházban lesz (8500, Pápa, Fő Tér 15.) 2022. február 26-án (szombat) 15:00 és 17:00 órakor.

A program a Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia – HÉT2 - Hit - Hagyomány - Érték - Élmény - Tudás - Természet közösségfejlesztés Pápateszéren és mikrotérségében elnevezésű, EFOP-1.3.7-17-2017-00196 azonosító számú projektjében valósul meg.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás