Szeretettel várunk minden érdeklődőt az EFOP-programhoz kapcsolódó Élő Betlehemes Játék elnevezésű rendezvényre. Karácsonyhoz közeledve az elmúlt évekhez hasonlóan az idei évben is megidézik Jézus Krisztus születését Pápateszér településen. A helyiek több helyszínes, igazai állatokat is felvonultató élő betlehemes játékot mutatnak be a nagy ünnep előtti napokban. A karácsonyi előadást a község templomának közelében tekintheti meg az érdeklődő közönség. A 2021. december 18-án, 17 órakor kezdődő műsor keretében ezúttal is pápateszériek mesélik el a több mint kétezer éves történetet a falu lakóinak és a más településekről érkezőknek. Az előadás után szeretetvendégséget is tartanak, ahol a pápateszéri asszonyok a maguk által sütött, főzött ételeket kínálják a vendégeknek.

A program a Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia – HÉT2 - Hit - Hagyomány - Érték - Élmény - Tudás - Természet közösségfejlesztés Pápateszéren és mikrotérségében elnevezésű, EFOP-1.3.7-17-2017-00196 azonosító számú projektjében valósul meg.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás